Loader Logo

Uçağa Bilet

Turizm

Uçağa Bilet, tüm havayollarını karşılaştırmalı olarak arayarak bütçenize ve zamanınıza en uygun uçak biletini bulup hızlıca almanızı sağlayan uçak bileti satış sitesidir.


ucagabilet.com sitesinin hem tasarımında hem de yazılımda önceliğimizi hızlı işleyişe ve anlaşılır olmaya verdik. Uçuş sorgularından hızlı cevap dönmesi ve gelen sonuçların anlaşılır ve net görünmesi kullanıcı deneyimi ve ciddi rekabetin yaşandığı bir sektörde sürekli müşteri edinebilmek açısından önemliydi. Tüm tasarımımızı ve yazılımımızı bu kriterlere göre şekillendirdik. Kurumsal kimlik tasarımında da kullandığımız kırmızı ve mavi tonlar ile logoya ait parçaları site içerisinde homojen şekilde uygulayarak, kurumsal kimlik tasarımını web sitesi ile bütün bir hale getirdik.


ucagabilet.com sitesini responsive (mobil uyumlu) olarak tasarladık. Fakat amacımız hızlı çalışan ve hızlı kullanılan bir web sitesi olduğundan, mobil aygıtlar için ana sayfada bir değişikliğe giderek sadece uçuş aramaya odaklı mobil bir tasarım yaptık. Bu hem kullanıcılar tarafından sevildi hem de istediğimiz performansı elde etmemizi sağladı.


Siteyi Ziyaret Et

Marka Çalışmaları

KWeb Tasarımı, Web Yazılım, Mobil Uygulama Tasarımı

Takip Et